AEG – Slagmoersleutel 18 V BRUSHLESS, 1220 Nm bij spanning, 1627 Nm bij het lossen, 3 modi + autostop, vierkant 1/2 inch (zonder slagklep en oplader) – BSS18HTF12BL-0
[Buitengewoon koppelvermogen] Een van de belangrijkste voordelen van dit gereedschap is de borstelloze motortechnologie met hoog koppel, die een indrukwekkend breukkoppel van 1627 Nm kan leveren. Dit vermogen garandeert optimale prestaties voor veeleisende toepassingen, zoals het losmaken van roestige bouten of het vastdraaien van robuuste bevestigingen. De borstelloze motor vermindert ook de slijtage van interne componenten en zorgt voor een langere levensduur van het apparaat.
Specificaties: AEG – Slagmoersleutel 18 V BRUSHLESS, 1220 Nm bij spanning, 1627 Nm bij het lossen, 3 modi + autostop, vierkant 1/2 inch (zonder slagklep en oplader) – BSS18HTF12BL-0
Gebruikers recensie
Plaats de eerste recensie voor “AEG – Slagmoersleutel 18 V BRUSHLESS, 1220 Nm bij spanning, 1627 Nm bij het lossen, 3 modi + autostop, vierkant 1/2 inch (zonder slagklep en oplader) – BSS18HTF12BL-0”